Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dźwięki Ziemi i Gwiazd – koncert relaksacyjny

28 lutego godz.19:00 - 20:30

30zł- 40zł

Muzyka instrumentów terapeutycznych wprawia w stan głębokiego odprężenia. Usłyszysz chińskie gongi, misy śpiewające z Nepalu, dzwonki wietrzne zefiry, sansula, tinksza, bębny, grzechotki. Muzyka oddziałuje na człowieka na wielu poziomach.

Efekty kąpieli w dźwiękach to:

– rozluźnienie;

– poprawa nastroju;

– oczyszczenie umysłu;

– zmobilizowanie ciała do detoksykacji;

– powolna zmiana nawyków na zdrowsze (przy regularnym udziale);

– rozwój osobisty..

Jak to się dzieje?

Wibracja rezonuje z drganiami komórek ciała – można powiedzieć, że jest to jak komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki gongów i mis śpiewających wzmacniają ją lub przywracają. Wspomagają regenerację zdrowych tkanek, następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizmu. Warto wypić więcej czystej wody przed i po koncercie, może być zimna lub ciepła. Koncert wpływa na harmonizację układu nerwowego. Uspokajają się myśli, zyskujemy łatwość wejścia w stan wewnętrzny. Poprawia się jakość snu. „Oczyszczają” się emocje, możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.

W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna – wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki.

Moje koncerty są inspirowane prapoczątkiem kultury, kiedy nie było granicy między teatrem, ceremonią, religią a życiem. Mity ludów oraz kosmogoniczne przekazy starożytnych cywilizacji, a także współczesna nauka zbiegają się w idei, że wspólnym podłożem wszystkiego jest wibracja. Dźwięk jest jej doskonale odczuwalną i zachwycającą alegorią, o fascynujących właściwościach.

Siostra Ptaków (Rima Sadurska) ur. 1984 r w Lublinie. Artystka trójmiejskiego Teatru Korkoro. Twórczyni projektu Teatr Dźwięku. Pochodząca z mieszanej polsko-syryjskiej rodziny, obdarzona wielką wrażliwością, doświadczyła z bliska i z daleka wielobarwnego człowieczeństwa. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, praktyki medytacyjne i rytualne. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. W sztuce codziennego życia praktykuje prostotę, współczucie i medytację.

Gdzie:

Gdańsk, ul. Długa 50/51

Teatr w Oknie

Kiedy:

piątek 28 lutego godz 19:00 – 20:30

Szczegóły

Data:
28 lutego
Czas:
19:00 - 20:30
Koszt:
30zł- 40zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,
Strona internetowa:
https://evenea.pl/event/491026-48/

Organizator

Teatr Korkoro
Telefon:
730861732
Email:
office@korkoro.pl
Strona internetowa:
korkoro.pl

Miejsce

Teatr w Oknie
Długa 50/51
Gdańsk, Polska
+ Google Map