Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Baśnie Ludów Ziemi dla Gdańska

15 marca, 2020 godz.18:30 - 19:30

35zł

Przyjaciele z Gdańska, zapraszam Was w Marcu do Teatru w sercu Gdańska.

Po ostatnim spotkaniu w tej przestrzeni, wraz z Przyjaciółmi z Teatru Korkoro poczuliśmy aby raz jeszcze otworzyć Teatr dla Baśni…
Jest Baśń z która gościłam tu 7 lat temu… Baśń ta zmieniła się na przełomie czasu.. i tak żyje… ! Baśń o Córce Tengri i Umai.. w bardziej Teatralnej Szacie pragnę ja przedstawić .. wraz z innymi Baśniami które się pojawią na ta Noc.
*DZIECI – wieczór dedykowany jest dla Starszych Słuchaczy ORAZ dzieci, które pięknie potrafią znaleźć się w takiej przestrzeni ciszy.
 
Kiedy:
15 Marca 2020 niedziela godz. 18:30
 
Gdzie:
Teatr Korkoro (scena Teatru w Oknie)
ul. Długa 50/51 Gdańsk
 
Bilety:
35 zł.
 
Organizator:
Teatr Korkoro
korkoro.pl
 
Baśnie zawierają w sobie wzory, które są starsze aniżeli nawet Baśniarz poprzez którego płyną słowa jest tego świadom. Spotkanie z Baśniami dla wielu może stać się Spotkaniem z Wielką Tajemnicą, spotkaniem z czymś co potrzebuję uwagi, co pragnie wzlecieć na wolność, z czymś co pragnie uzdrowienia, transformacji, lub przypomnienia…. To przestrzeń, która potrzebuje uszanowania i zaopiekowania od nas wszystkich. Im pełniejsze, tym większy dar Baśnie mogą nam podarować. Dziękuję!
 
Pragnę dodać te parę słów o Przestrzeni Baśni Ludów Ziemi, dla tych z Was, którzy dobrze ją już znają i dla tych, którzy przybywają po raz pierwszy.
 
Baśnie, które opowiadam i śpiewam to prastare tradycyjne opowieści z wielu krańców świata oraz te, które przychodzą teraz… to mozaika głosu, dźwięku tradycyjnych instrumentów z odległych krain i ciszy…
 
Baśń niesie naukę, mądrość i głębię; krąży wokół tej samej niezmiennej prastarej wiecznej Prawdy… ॐ przekazywanej przez pokolenia, aby człowiek pamiętał o tym, kim jest….
 
To niezwykły czas. Baśnie to strażnicy Świętych Nici. Mówią przez nie Istoty z Głębi Wielkiego Śnienia. Sama nie Wiem Kim Są. Ale Niosą Dobre Wieści.. Pamięć. Która jest jak Ogień. Zmienia się w Skrzydła. To czas Powrotu Ptasich Plemion.
Serdecznie zapraszamy do świata baśniowej metafory.
 
Baśnie Ludów Ziemi
 
t e a t r
p r a s t a r e j
s z t u k i
o p o w i a d a n i a
jesteśmy ludźmi ziemi. jesteśmy ludźmi z gwiazd. ziemia.woda. powietrze. ogień.
„to działo się dawno dawno temu. w czasach które już minęły i które znów powrócą”
 
Wędrowne baśniarstwo to sztuka, która znów zaczyna tętnić życiem. Więcej o projekcie Baśnie Ludów Ziemi na stronie
www.basnieludowziemi.wix.com/basnieludowziemi

Szczegóły

Data:
15 marca, 2020
Czas:
18:30 - 19:30
Koszt:
35zł
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Teatr Korkoro (scena Teatru w Oknie)
Długa 50/51
Gdańsk, Polska
+ Google Map