Dziękujemy kapitule Dziennika Bałtyckiego
za nominację dla
Krzysztofa Dziwnego Gojtowskiego
prezesa Teatru Korkoro 
do prestiżowego plebiscytu,
„Osobowości Roku 2018” w kategorii Kultura. 

 

 

Głosuję na osobowość roku!

 

Czyli kolejna moc dla Korkoro!

Krzysztof Dziwny Gojtowski -założyciel i lider Teatru Korkoro NOMINOWANY w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018! 
m.in za Zorganizowanie największej w historii parady płaczek Szekspir400. Reżyserię widowiska podczas przywitania Brytyjskiej Pary Książęcej czy dziesiątki bezpłatnych wydarzeń i warsztatów realizowanych na kulturalnej mapie Trójmiasta.

Teraz wszystko w twoich rękach!
Chcemy Cię prosić o zagłosowanie w plebiscycie (sms) aby Krzysztof oraz Teatr Korkoro zyskali dzięki Tobie kolejne super moce. Ten sms to zyski dla całej społeczności. Dużo łatwiej będzie zyskać dodatkowe punkty w przygotowywanych przez nas projektach, jako że osoba je realizująca będzie uznana i nagradzana. Pomoże nawiązać współprace z nowymi instytucjami i będzie dodatkowym atutem w rozmowach z potencjalnymi mecenasami naszego teatru.

…abyśmy mogli tworzyć jeszcze więcej!
A ty wraz z nami. Dziękujemy!

 

 

 

Podczas naszych działań przeszkoliliśmy na darmowych warsztatach teatralnych 725 osób !! Zobaczyło nas na żywo, podczas wydarzeń ulicznych, jak i na scenie 27500 widzów! Zaś zasięg filmów, zdjęć i wzmianek o naszych akcjach liczony jest w setkach tysięcy!


Jesteśmy Teatrem Korkoro – teatrem niezależnym. Nie finansuje nas, żadna prywatna, ani miejska instytucja. Wszystkie nasze spektakle i akcje które widziałeś były wypracowane własnymi środkami lub finansowane przez organizacje współpracujące. Te, wiedziały, że tworzymy sztukę odważną i w głębokiej jakości. 

Mamy mnóstwo pasji i skuteczności… potrzebujemy Twojego głosu aby lecieć dalej. Do zobaczenia na scenie!

 

 

Głosuję na osobowość roku!